باتری در دوربین های مداربسته بی سیم چه مدت دوام می آورد؟می خواهیم یک دوربین بی سیم با باتری بادوام را بررسی کنیم. اگر نمی خواهید آن را هر چند روز یا هفته شارژ کنید، عمر باتری یک نگرانی بزرگ خواهد بود و در این صورت انتخاب دوربین با باتری بادوام قطعاً انتخاب خوبی است. در این مطلب با اساسی ترین مسئله در مورد عمر باتری دوربین مداربسته بحث خواهیم کرد و شما طولانی ترین عمر باتری را برای ثبت تمام آنچه می خواهید دریافت خواهید کرد!

محتوا

مدت زمان نگهداری شارژ باتری های دوربین مداربسته

طول عمر باتری دوربین مداربسته (اندازه گیری بر اساس رویدادهای حرکتی)

دوربین امنیتی با طولانی ترین عمر باتری (بدون شارژ!)

نکاتی در مورد افزایش عمر باتری دوربین مداربسته شارژی

باتری دوربین مداربسته

 

 

مطمئن باشید که دوربین می تواند به اندازه کافی تمام فعالیت ها را ضبط کند تا زمانی که حرکت به طور مداوم باعث ایجاد حسگر حرکت شود و خیالتان راحت باشد که ضبط ورود و خروج افراد انجام می شود.

کلیه دوربین های امنیتی با باتری با دوام که در اینجا ذکر شده اند به صورت پیش فرض در انتقال داده ها بی سیم هستند و ساخت آنها کاملاً عاری از سیم با ساده ترین نصب است. به برق و سیم کشی نیاز ندارند بنابراین به راحتی دوربین باتری خور بی سیم خود را به هرجایی منتقل کنید و در عرض چند دقیقه آن را تنظیم کنید. در برخی از این دوربین ها اگر امکان اتصال به اینترنت باشد با استفاده از تلفن یا رایانه خود، از هرجایی می توانید مراقب منزل خود باشید.

مدت زمان نگهداری شارژ باتری های دوربین مداربسته چقدر است؟

یک دوربین امنیتی با باتری بادوام را در هر دو شرایط شبانه و روزی با ضبط مداوم آزمایش کردیم و سعی کردیم دریابیم که حداکثر نگهداری باتری آن چه مدت می باشد. به طور کلی باتری یک دوربین امنیتی با عمر طولانی و شارژ کامل و استفاده متوسط، ممکن است حدود 4-6 ماه (یعنی با توجه به رویداد حرکتی، حدود 5 دقیقه ضبط در روز) دوام داشته باشد و دوام سایر باتری ها در شرایط مشابه که برابر با 5200 میلی آمپر ساعت است نیز همین مدت ذکر شده می باشد.

توجه داشته باشید دوربین امنیتی با باتری با دوام ممکن است در شب، باتری را با سرعت بیشتری مصرف کند زیرا سنسور برای گرفتن تصویر واضح از اشیاء در شرایط کم نور، باید سخت تر کار کند.

طول عمر باتری دوربین مداربسته (اندازه گیری بر اساس رویدادهای حرکتی)

روش دیگر برای اندازه گیری عمر باتری دوربین منزل این است که با توجه به مدت زمان خاص ضبط حرکت، بررسی کنید که چه تعداد فعالیت می تواند ثبت کند. به عنوان مثال دوربین Reolink Argus 2 می تواند در هر بار فعال شده 8 ثانیه ضبط کند و با این تنظیم و با داشتن باتری بادوام، می تواند 5175 حرکت را قبل از اتمام شارژ، ثبت کند. بنابراین همانطور که تصور می کنید ، دوربین امنیتی با عمر زیاد باتری برای ثبت ماه ها در استفاده عادی بسیار مناسب است.

و اگر رویدادهای حرکتی بیش از 8 ثانیه طول بکشد جای نگرانی نیست این دوربین به طور مداوم ضبط می کند تا زمانی که رویداد حرکتی با کلیپ های ویدیویی به پایان برسد. همچنین می توانید برای ضبط زمان طولانی تر مثلا 15 یا 30 ثانیه تنظیم کنید.

عمر باتری دوربین امنیتی به عوامل زیادی مانند تنظیمات کیفیت تصویر، درجه حرارت، کیفیت اتصال وایفای و فعالیت اطراف آن بستگی دارد. بنابراین نتایج ممکن است با توجه به کاربرد خاص شما در منطقه خودتان متفاوت باشد.

دوربین امنیتی با طولانی ترین عمر باتری بدون شارژ

در اینجا بررسی کنیم که رسانه ها و کاربران واقعی درباره قابلیت باتری بادوام در دوربین امنیتی در زمان استفاده چه می گویند:

اگر تاکنون در حدود یک هفته فقط 11٪ از باتری را استفاده کرده اید عمر باتری بسیار عالی است. بخش اعظم آن در حین نصب برای تلاش در گرفتن صحیح زاویه دوربین مورد استفاده قرار می گیرد.

“ماندگاری باتری به استفاده شما بستگی دارد و دوربین در صورت کم بودن باتری، اعلانی را به دستگاه تلفن همراه شما منتقل می کند.”

دوربین امنیتی با باتری بادوام می تواند ذهن شما را راحت کند و حتی بهتر از آن ممکن است باتری آن بدون نیاز به شارژ باشد! دوربین های امنیتی در فضای باز بدون سیم از نوع خورشیدی هستند. دوربین خود را به یک پنل خورشیدی متصل کنید تا انرژی کافی برای نظارت در شبانه روز، با نور ستاره یا دید در شب مادون قرمز با کیفیت بالا فراهم کند. در این صورت ضمن صرفه جویی در هزینه های خود به آرامش خاطر دست پیدا کنید. این یک رویا نیست و می توانید با اضافه کردن یک صفحه خورشیدی به دوربین امنیتی باتری دار، آن را به راحتی تحقق بخشید. از این طریق، دیگر نیازی به نگرانی در مورد باتری نخواهید داشت! نه تنها دوربین های امنیتی مجهز به باتری انعطاف پذیری نصب بهتری نسبت به سیم دار دارند، بلکه برای استفاده در فضای باز نیز ضد آب هستند.

نکاتی در مورد افزایش عمر باتری دوربین مداربسته شارژی

اگر می خواهید عمر باتری دوربین امنیتی منزل شما دوام زیادی داشته باشد، یادگیری نکات مهم و جلوگیری از سوء استفاده های رایج در مورد آن بسیار مهم است.

  1. عواملی که عمر باتری دوربین مدار بسته بی سیم را کاهش می دهد

درجه حرارت بسیار سرد یا گرم (خارج از دمای کار دوربین که 10 – درجه سانتیگراد، 55+ درجه سانتیگراد می باشد)

محیط کم نور که برای کار سخت تر به سنسورهای مادون قرمز احتیاج دارد.

رویدادهای حرکتی مکرر

ضبط ویدیوهای طولانی تر

نمایش زنده دیگر در نرم افزار

کیفیت بالاتر فیلم (برای بدست آوردن بهترین عمر باتری کیفیت ویدیو را بین وضوح 720p و 1080p انتخاب کنید)

ضعیف بودن کیفیت اتصال بی سیم

  1. یازده نکته برتر عملی برای راه اندازی عمر زیاد باتری دوربین امنیتی

اطمینان حاصل کنید که سیستم نظارت بر عمر باتری بادوام شما در آخرین سیستم عامل اجرا شده است.

وضوح تصویر را تغییر دهید تا طولانی ترین عمر باتری دوربین امنیتی را بدست آورید.

با ضبط فیلم های کوتاه تر بهترین باتری دوربین مداربسته را تنظیم کنید.

برای کاهش آلارم های کاذب و رویدادهای حرکتی، زمان های برنامه ریزی شده و مناطق خاص مورد نظر مانند درب جلو و پنجره ها را در نظر بگیرید.

حسگر حرکتی را متناسب با نیازی که دارید طوری نصب کنید که کمترین آلارم کاذب را داشته باشد.

دوربین بی سیم و باتری بادوام را در محل کم تردد قرار دهید تا در حد امکان از عبور حیوان و وسایل نقلیه مکرر خودداری کنید.

دوربین امنیتی را در قسمت هایی با نور مناسب (محیط روشن) قرار دهید.

زاویه دوربین خود را به سمت پایین تنظیم کنید تا دید آن فقط بر روی ناحیه ضروری متمرکز شود.

در صورت قرار دادن در فضای بیرون از لکه هایی که بر روی دوربین شما در معرض نور خورشید مستقیم ایجاد می شود، خودداری کنید.

از قرار دادن آن در مجاورت سطوح براق، مانند پنجره های خانه یا ماشین خودداری کنید چون می تواند نور خورشید را منعکس کرده و حسگر حرکت را تنظیم کند.

اگر دوربین شما دارای Wi-Fi ضعیف است و موانع فیزیکی زیادی در خانه موجود است، یک توسعه دهنده برد Wi-Fi نصب کنید.

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته در اصفهان می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | 2021-06-07T12:11:54+04:30 دسامبر 11th, 2019|دوربین مداربسته|