چه مدت باتری در دوربین های امنیتی بی سیم دوام می آورد؟ من می خواهم یک دوربین بی سیم با باتری بادوام را تشخیص دهم.

اگرنمی خواهید باتری را هر چند روز یا هفته شارژ کنید، عمر باتری یک نگرانی بزرگ خواهد بود و در این صورت انتخاب دوربین با باتری بادوام قطعا انتخاب خوبی است.

در این مطلب با اساسی ترین مسئله در مورد عمر باتری دوربین امنیتی بحث خواهیم کرد و شما طولانی ترین عمر باتری دوربین امنیتی را برای ثبت تمام آنچه می خواهید دریافت خواهید کرد!

محتوا

مدت زمان نگهداری باتری های دوربین امنیتی

طول عمر باتری دوربین امنیتی (اندازه گیری بر اساس رویدادهای حرکتی)

دوربین امنیتی  با طولانی ترین عمر باتری (بدون شارژ!)

نکاتی در مورد افزایش عمر باتری دوربین امنیتی

دوربین مداربسته

مطمئن باشید که دوربین می تواند به اندازه کافی تمام فعالیت ها را ضبط کند تا زمانی که حرکت به طور مداوم باعث ایجاد حسگر حرکت شود و خیالتان راحت باشد که ضبط ورود و خروج افراد انجام می شود.

کلیه دوربین های امنیتی با باتری با دوام که در اینجا ذکر شده اند به صورت پیش فرض در انتقال داده ها بی سیم هستند و ساخت آنها کاملاً عاری از سیم با ساده ترین نصب است.

مدت زمان نگهداری شارژ باتری های دوربین امنیتی چقدر است؟

یک دوربین امنیتی با باتری با دوام را در هر دو شرایط شبانه و روزی با ضبط مداوم آزمایش کردیم و سعی کردیم دریابیم که حداکثر نگهداری باتری آن چه مدت می باشد. به طور کلی باتری یک دوربین امنیتی با عمر طولانی و شارژ کامل و استفاده متوسط ، ممکن است حدود ۴-۶ ماه (یعنی حدود ۵ دقیقه ضبط در روز) دوام داشته باشد و دوام سایر باتری های دوربین امنیتی با عمر طولانی در شرایط مشابه که برابر با ۵۲۰۰ میلی آمپر ساعت است نیز همین مدت ذکر شده می باشد.

توجه داشته باشید دوربین امنیتی با باتری با دوام ممکن است در شب،  باتری را با سرعت بیشتری مصرف کند زیرا سنسور برای گرفتن تصویر واضح از اشیاء در شرایط کم نور، باید سخت تر کار کند.

طول عمر باتری دوربین امنیتی (اندازه گیری بر اساس رویدادهای حرکتی)

روش دیگر برای اندازه گیری عمر باتری دوربین منزل این است که با توجه به مدت زمان خاص ضبط حرکت ، بررسی کنید که چه تعداد فعالیتی می تواند ثبت کند.  به عنوان مثال دوربین Reolink Argus 2  می تواند در هر بار فعال شده ۸ ثانیه ضبط کند و با این تنظیم و با داشتن باتری با عمر طولانی، می تواند ۵۱۷۵ حرکت را قبل از اتمام شارژ باتری ثبت کند. بنابراین همانطور که تصور می کنید ، دوربین امنیتی با عمر زیاد باتری برای ثبت ماه ها در استفاده عادی بسیار مناسب است.

و اگر رویدادهای حرکتی بیش از ۸ ثانیه طول بکشد جای نگرانی نیست این دوربین به طور مداوم ضبط می کند تا زمانی که رویداد حرکتی با کلیپ های ویدیویی به پایان برسد. همچنین ممکن است برای ضبط زمان طولانی تر مثلا ۱۵ یا ۳۰ ثانیه  تنظیم کنید.

عمر باتری دوربین امنیتی به عوامل زیادی مانند تنظیمات کیفیت تصویر ، درجه حرارت ، کیفیت اتصال WiFi و فعالیت اطراف آن بستگی دارد. بنابراین نتایج ممکن است با توجه به کاربرد خاص شما در منطقه خودتان متفاوت باشد.

با تماس با کارشناسان بخش فروش ما بهترین انتخاب را با بهترین کیفیت داشته باشید

دوربین امنیتی با طولانی ترین عمر باتری بدون شارژ

در اینجا بررسی کنیم که رسانه ها و کاربران واقعی درباره قابلیت باتری با عمر طولانی در دوربین امنیتی در زمان استفاده چه می گویند:

اگر تاکنون در حدود یک هفته فقط ۱۱٪ از باتری را استفاده کرده اید عمر باتری بسیار عالی است. بخش اعظم آن در حین نصب برای تلاش در گرفتن صحیح زاویه دوربین مورد استفاده قرار می گیرد.

“ماندگاری باتری به استفاده شما بستگی دارد و دوربین در صورت کم بودن باتری ، اعلانی را به دستگاه تلفن همراه شما منتقل می کند.”

دوربین امنیتی با باتری بادوام می تواند ذهن شما را راحت کند و حتی بهتر از آن ممکن است باتری یک دوربین امنیتی با دوام بدون شارژ باشد!

این یک رویا نیست و می توانید با اضافه کردن یک صفحه خورشیدی به دوربین امنیتی طولانی مدت باتری،  آن را به راحتی تحقق بخشید. از این طریق ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد باتری ندارید!

صفحه خورشیدی

نکاتی در مورد افزایش عمر باتری دوربین امنیتی

اگر می خواهید عمر باتری دوربین امنیتی منزل شما دوام زیادی داشته باشد، یادگیری نکات مهم و جلوگیری از سوءاستفاده های رایج در مورد دوربین با باتری بادوام بسیار مهم است.

  1. عواملی که عمر باتری دوربین مدار بسته بی سیم را کاهش می دهد

درجه حرارت بسیار سرد یا گرم (خارج از دمای کار دوربین که ۱۰ – درجه سانتیگراد،  ۵۵+ –  درجه سانتیگراد باشد)

محیط کم نور که برای کار سخت تر به سنسورهای مادون قرمز احتیاج دارند.

رویدادهای حرکتی مکرر

ضبط ویدیوهای طولانی تر

نمایش زنده دیگر در نرم افزار

کیفیت بالاتر فیلم (برای بدست آوردن بهترین عمر باتری یا بهترین کیفیت ویدیو ممکن است بین وضوح ۷۲۰p  و ۱۰۸۰p  انتخاب کنید.)

ضعیف بودن کیفیت اتصال بی سیم

  1. یازده نکته برتر عملی برای راه اندازی عمر زیاد باتری دوربین امنیتی

اطمینان حاصل کنید که سیستم نظارت بر عمر باتری طولانی شما در آخرین سیستم عامل اجرا شده است.

وضوح تصویر را از روشن تا روان تنظیم کنید تا طولانی ترین عمر باتری دوربین امنیتی را بدست آورید.

برای ضبط فیلم های کوتاهتر بهترین باتری دوربین امنیتی را تنظیم کنید.

برای کاهش آلارم های کاذب  و رویدادهای حرکتی ، زمان های برنامه ریزی شده و مناطق خاص مورد نظر مانند درب جلو و پنجره ها را در نظر بگیرید.

حسگر حرکتی را متناسب با نیازی که دارید طوری نصب کنید که کمترین آلارم کاذب را داشته باشد.

دوربین بی سیم کوچک و باتری با دوام را در محل کم تردد قرار دهید تا در حد امکان از عبور حیوان و وسایل نقلیه مکرر خودداری کنید.

دوربین امنیتی با باتری با دوام را در قسمت هایی با نور روشن قرار دهید.

زاویه دوربین خود را به سمت پایین تنظیم کنید تا دید آن فقط بر روی ناحیه ضروری متمرکز شود.

در صورت قرار دادن در فضای بیرون، از لکه هایی که دوربین شما در طول روز در معرض نور خورشید مستقیم ایجاد می شود، خودداری کنید.

از قرار دادن آن در مجاورت سطوح براق، مانند پنجره های خانه یا ماشین خودداری کنید چون می توانند نور خورشید را منعکس کنند و حسگر حرکت را تنظیم کنند.

اگر دوربین شما دارای Wi-Fi ضعیف است و موانع فیزیکی زیادی در خانه موجود است، یک توسعه دهنده برد Wi-Fi نصب کنید.

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

 

 

 

 

بوسیله | ۱۳۹۸-۹-۲۰ ۰۹:۲۳:۱۴ +۰۳:۳۰ آذر ۲۰ام, ۱۳۹۸|مقالات|