دستکاری شدن و آسیب به دوربین مداربسته: اگر شما به این فکر هستید که خانه شما تا آنجا که ممکن است ایمن باشد احتمالاً قصد دارید دوربین های امنیتی نصب کنید تا بتوانید در حالی که در فاصله دوری هستید مراقب خانه خود باشید یا حتی در خانه خود مانیتور شوید!

اما دوربین امنیتی فقط زمانی مفید است که دستکاری نشود.

اگر دوربین های شما در جای آشکار و علنی نصب شده اند بنابراین آسیب زدن یا جلوگیری از دید آن یا خرد کردن کامل آن برای افراد آسان خواهد بود و لازم است شما روش های مؤثری را برای پیشگیری از دستکاری دوربین های امنیتی خود بکار ببرید.

حال 3 روش مهم زیر را که می توانید انجام دهید بررسی کنید تا دوربین های خود را ایمن نگه دارید، درست همانطور که آنها خانه شما را ایمن نگه می دارند!

دستکاری شدن و آسیب به دوربین مداربسته

دوربین های خود را تا جایی که ممکن است بالا نصب کنید تا از دستکاری شدن و آسیب به دوربین مداربسته جلوگیری شود

یکی از راحت ترین روش ها برای امن نگه داشتن دوربین های مداربسته، بالا بردن محل نصب آنهاست.

این روش، کار شخصی که قصد آسیب زدن به دوربین دارد را سخت تر می کند زیرا نیاز به بالا رفتن و رسیدن به دوربین می باشد بنابراین این موضوع توجه بیشتری به آنها جلب می کند!

 

برای دوربین های خود از صفحه محافظ استفاده کنید تا مانع دستکاری شدن و آسیب به دوربین مداربسته آنها شوید

آیا می دانید که می توانید برای دوربین های IP خود محافظ بگیرید؟

البته شما نمی خواهید تصویر دوربین خود را مبهم کنید اما اگر محافظ از یک جنس پلاستیک با دوام ساخته شده باشد یا اگر یک باکس با شکاف های موجود در آن باشد، دیگر مشکلی نخواهد بود.

اگر دوربین شما در ارتفاع بالا نصب شده و کاملاً محافظت می شود آنگاه برای اشخاص بسیار دشوار است که به هر روش و بدون توجه زیادی به خود، به دوربین های نظارتی شما آسیب برسانند.

 

دوربین های امنیتی خود را درجای مخفی نصب کنید تا از دستکاری شدن و آسیب به دوربین مداربسته جلوگیری شود

این روش ممکن است در ابتدا ساده ترین راه برای امن نگه داشتن دوربین های شما به نظر برسد. دوربین های خود را اگر مخفی کنید می توانید از ایجاد مزاحمت جلوگیری کنید!

اگر دوربین امنیتی خود را پنهان کنید در واقع یکی از مهمترین مزایای داشتن دوربین حذف می شود زیرا در اصل هدف این است که با داشتن یک دوربین مداربسته در وهله اول، از ورود کسی که در تلاش برای شکستن یا دستکاری در محل است جلوگیری کنید. اما اگر دوربین های خود را پنهان کنید، این اتفاق نمی تواند رخ دهد.

 

بنابراین راه حل چیست؟

یک راه حل این است که چندین دوربین داشته باشید و یکی را در مکان قابل رؤیت نصب کنید که در دید افراد باشد و دیگری را در موقعیتی نصب کنید که کمتر مشهود است.

حال اگر کسی دوربین شما را بشکند، احتمالاً تصور می کند که تصویر او ضبط نمی شود. با این کار، او فقط خود را در برابر دوربین پنهان شده قرار می دهد!

اگر دوربین شما خراب شود، هزینه زیادی برای جایگزینی شما می خواهد.

راه حل دیگر، داشتن دوربین مداربسته دام است.

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد تا صاحبان اتومبیل با از دست دادن خودروها رنج نبرند.برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | 2020-01-20T12:00:27+00:00 ژانویه 20th, 2020|آسیب به دوربین مداربسته|