راهنمای خرید دوربین امنیتی: در زمان مراجعه برای خرید دوربین امنیتی،گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. در نتیجه بهتر است شناخت کلی در این زمینه داشته باشید تا گزینه مناسب تری را انتخاب کنید. چه مواردی را برای خرید دوربین مداربسته به منظور امنیت منزل یا محل کار باید درنظر گرفت و بهترین انتخاب ما چیست؟

 

دوربین های امنیتی در فضای باز و سرپوشیده

دو مدل دوربین امنیتی مخصوص فضای باز و مخصوص فضای بسته وجود دارد. هردو مدل عالی هستند و این بستگی به محل شما دارد. زیرا در فضای باز، باید خصوصیات ضدآب داشته باشد تا در هوای بارانی هم کار کند. اگر محل موردنظر شما فضای باز است باید دوربین مربوط به فضای باز و اگر سرپوشیده و محیط بسته می باشد دوربین مربوط به آن محیط را انتخاب کنید.

 

دوربین های امنیتی PoE و WiFi

دوربین های امنیتی PoE دارای کابل و سیم کشی هستند.

دوربین های wifi انعطاف پذیری بیشتری دارند و دو مدل دارند. مدل دو بانده بهتر است و تداخل سیگنال و قطع اینترنت ایجاد نمی کند.

دوربین امنیتی PoE و WiFi

دوربین های امنیتی ۱۰۸۰p ، ۷۲۰p و ۱۴۴۰p

دوربین های مداربسته ۱۴۴۰p وضوح تصویر بالاتری نسبت به ۱۰۸۰p و ۷۲۰p دارند.

کیفیت تصویر دوربین امنیتی

دوربین های امنیتی Bullet ، Dome و PTZ

دوربین های بولت برای نصب بر روی دیوار یا سقف کاربرد دارند به عنوان مثال برای ورودی ایوان. دوربین دام نیز برای ورودی استفاده می شود اما دقیقاً نمی توان گفت به کدام نقطه اشاره دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به پست های مزایای دوربین مداربسته دام و مزایای دوربین مداربسته بولت مراجعه کنید. دوربین اسپیددام (PTZ) دارای زاویه دید ۳۶۰ است و قابلیت زوم دارد.

 

دوربین های امنیتی دید در شب

اگر دوربین مداربسته دارای دید در شب باشد تصاویر واضحی در شب ارائه می دهد. توسط این دوربین ها هم در روز و هم در شب، امنیت دارید.

دو نوع دوربین مداربسته دید در شب وجود دارد یک مدل دید در شب رنگی و یک مدل دید در شب سیاه سفید. در مدل رنگی رنگ تصاویر بصورت طبیعی نمایش داده می شود ولی به نور زیاد نیاز دارد. مدل سیاه سفید در شرایط کم نور کاربردی تر است.

 

دستگاه ضبط NVR

اگر تصمیم دارید چندین دوربین نصب کنید باید از NVR استفاده کنید. مدل های رایج آن ، ۴ کانال، ۸ کانال و ۱۶ کانال است به عنوان مثال دستگاه ۴ کانال قادر است تصاویر ۴ دوربین را ضبط کند.

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | ۱۳۹۹-۱-۴ ۱۵:۱۶:۲۶ +۰۴:۳۰ فروردین ۴ام, ۱۳۹۹|دوربین مداربسته|