دوربین مداربسته سیمکارتی: چند مورد مهم که باید بدانید. آیا می خواهید دوربین هایی را در مناطقی بدون وایفای یا اینترنت نصب کنید؟ دوربین های امنیتی سیمکارتی (سلولی) می توانند راه حل مفید شما باشند زیرا به اینترنت و منبع برق نیاز ندارند. در این مقاله همه مواردی که باید در مورد دوربین امنیتی سیمکارتی ۳G / 4G / 5G بدانید بررسی خواهیم کرد و به شما کمک می کند تا ایده روشنی از آن داشته باشید.

دوربین امنیتی سیمکارتی چیست؟

در چه مکان هایی می توان نصب کرد؟

مزایا و معایب دوربین های امنیتی سیمکارتی

دوربین امنیتی سیمکارتی چیست؟

یک دوربین مداربسته سیمکارتی به جای استفاده از اتصال اینترنت، سیگنال های ویدیویی را از طریق شبکه تلفن همراه منتقل می کند و آن را به یک راه حل امنیتی ایده آل برای مکان های بدون اینترنت و منبع انرژی تبدیل می کند و به روشی مشابه تلفن همراه شما کار می کنند: یک ماژول سیمکارت روی بدنه اصلی نصب شده است که سیگنال های بی سیم را به مانیتور ارسال می کند.

از آنجا که دوربین های امنیتی سیمکارتی باید روی شبکه ۳G / 4G / 5G کار کنند به آنها اغلب دوربین های امنیتی موبایل ۳G / 4G LTE / 5G گفته می شود.

توجه داشته باشید که یک برنامه اطلاعات سیمکارت برای انتقال فیلم ها در این مدل دوربین ها مورد نیاز است.

دوربین مداربسته سیمکارتی

در چه مکانی می توان یک دوربین امنیتی سیمکارتی نصب کرد؟

تا زمانی که شبکه تلفن همراه در محل شما باشد (می توانید تماس تلفنی برقرار کرده و متن ارسال کنید) نباید در تنظیم سیستم امنیتی تلفن همراه با دوربین ها مشکلی داشته باشید.

و از آنجا که دوربین های امنیتی موبایل۳G / 4G / 5G می توانند بدون اینترنت کار کنند به ویژه برای مناطقی که سیگنال Wi-Fi قوی یا منبع تغذیه برق در دسترس نیست، ایده آل هستند.

به طور خلاصه دوربین های مداربسته سیمکارتی مناسب است برای:

محل های ساخت و ساز

انبار، مزارع و دامداری ها

قایق ها، اسکله ها و تفریحگاه ساحلی

خانه و آلونک در زمان تعطیلات

انبارها

مطالعات حیات وحش

هتل ها

محل نصب دوربین مداربسته سیمکارتی

هیچ چیز کاملاً بی نقص نیست.

در مورد دوربین های امنیتی تلفن همراه نیز چنین است.

در اینجا مزایا و معایب سیستم های دوربین مداربسته سلولی را برای شما آورده ایم که بتوانید تصور همه جانبه ای از آنها داشته باشید.

مزایا

انعطاف پذیری مکانی

به این دلیل که بیشتر دوربین های امنیتی سلولی از باتری تغذیه می شوند و بعضی از آنها دارای صفحه خورشیدی هستند، نیازی به پریز برق نیست و همچنین شبکه WiFi برای این دوربین ها نیاز نیست.

بنابراین می توانید دوربین های امنیتی ۳G / 4G LTE / 5G را در هر مکانی که نیاز به بررسی دارید، قرار دهید سپس از طریق تلفن های هوشمند خود به دوربین های بی سیم در فضای باز دسترسی داشته باشید.

دوربین امنیتی سیمکارتی

ایمن تر و مطمئن تر

دوربین های امنیتی که از سیگنال های تلفن همراه استفاده می کنند در مقایسه با دوربین های امنیتی متکی به اینترنت برای انتقال داده ها بسیار ایمن تر هستند و هک کردن آنها کار سختی است.

نصب آسان

دوربین های مداربسته سیمکارتی ۳G / 4G LTE / 5G را مانند سایر دوربین های امنیتی بدون سیم، خودتان می توانید طی چند دقیقه تنظیم کنید.

به سادگی درون دوربین های خود، باتری و یک سیم کارت قرار دهید.

بعد از اینکه برنامه سفارشی فروشنده دوربین را بر روی تلفن خود نصب کردید، می توانید به راحتی به دوربین های امنیتی خود دسترسی پیدا کنید

امکان کنترل از راه دور در هر مکانی

اگرمی خواهید ویدیوهای زنده را از راه دور بصورت سنتی و بدون اینترنت مشاهده کنید می توانید از سیستم های مداربسته سیمکارتی استفاده کنید.

معایب

هزینه این مدل دوربین ها مطمئناً یکی از نگرانی های شماست

و در اینجا واقعیتی است که با آن مواجه هستید: دوربین های فیلمبرداری امنیتی سیمکارتی به دلیل داشتن فناوری پیشرفته، نسبت به سایر مدل های دوربین، قیمت نسبتاً بالایی دارند و علاوه بر آن باید برای برنامه داده های آن نیزهزینه کنید که بستگی به حامل های آن و مصرف داده های شما متفاوت خواهد بود.

کیفیت دوربین های مداربسته سیمکارتی

بسیاری از سیستم های امنیتی سیمکارتی از مارک های ناشناخته هستند و شما ممکن است برند آن را تا به حال نشنیده باشید. برخی از دوربین ها ممکن است در چند ماه اول به خوبی کار کنند پس از آن سیگنال های آن ممکن است ضعیف شود و در ارسال عکس به تلفن های شما عمل نکند.

 

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد تا صاحبان اتومبیل با از دست دادن خودروها رنج نبرند.برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | ۱۳۹۸-۱۰-۲۸ ۱۲:۳۲:۱۴ +۰۳:۳۰ دی ۲۸ام, ۱۳۹۸|دوربین مداربسته سیمکارتی|