دوربین مدار بسته ضد انفجار

صنایع دارای عملیات خطرناک به مانیتورینگ و نظارت بیشتری نیاز دارند، نظارت مناسب می تواند دارایی های شرکت و حتی زندگی کارگران را نجات دهد،دوربین مدار بسته ضد انفجار برای ایمنی در چنین محل های کار خطرناک حیاتی است.
دستگاه های نظارت کمک می کند تا قرار گرفتن در معرض ترکیبات فرار و مکان های خطرناک تا حد زیادی کاهش پیدا کند، از جمله مکان هایی مانند : راهروهای های بلند، مخازن و نقاط ورود / خروج و فضاهای محدود.
در این مقاله به مزایای نصب دوربین های مداربسته ضد انفجار می پردازیم.

 

دوربین ضد انفجار

۵مزیت نصب یک دوربین ضد انفجار:

۱٫نظارت و مانیتورینگ تمام زوایای سایت عملیاتی


دوربین های دیجیتال ضد انفجار مناسب برای نظارت در مناطق حساس انفجار هستند. هر سیستم دوربین به یک واحد DVR مجهز است که ضبط سایت را تسهیل می کند. این امر منجر به افزایش بهره وری و همچنین ایمنی نیروی کار خواهد شد.

 

۲٫جلوگیری از تصادف

دوربین مداربسته ضد انفجار به شما این اجازه را می دهد تا برای افزایش ایمنی کارمندان آن ها را درحین کار در مناطق خطرناک مشاهده کنید و عنوان کارشناس ایمنی نظارت دقیق و صحیحی بر سایت عملیاتی داشته باشید و اگر هریک از فعالیت های غیرعادی وجود داشته باشد ،آلارم هشدار فعال می شود. بنابراین، از هر حادثه یا حوادث در محل کار جلوگیری می شود.

 

۳٫قابلیت دسترسی از راه دور

فیلمبرداری توسط دوربینهای ضد انفجار می تواند از هر نقطه، به صورت زنده یا ضبط شده باشد.
این امر نیاز به حضور یک فرد در محل برای نظارت بر عملیات را حذف می کند. به این ترتیب، زمان عملیاتی کاهش پیدا کرده و عملیات کارآمد و مقرون به صرفه است.

 

۴٫عملکرد آسان

 

دوربین های ضد انفجار مخصوصا طراحی شده اند تا در درازمدت عملکردی  آسان وبدون دردسر را در یک محیط سخت یا محدود با شرایط دمایی نامطلوب ارائه دهند و برای نصب در تمام مناطق به صورت تخصصی آماده شده اند.

 

۵٫بازپخش ویدئو

در صورتی که تصادفی در محل اتفاق افتد سیستم دوربین مدار بسته ضد انفجار  فیلمبرداری خود را انجام می دهد. این فیلم می تواند در تجزیه و تحلیل آنچه باعث انفجار بوده است، تسهیل بیمه و دیگر روش های قانونی و همچنین در آینده برای اهداف آموزشی می تواند حیاتی باشد.

انواع دوربین های دیجیتال ضد انفجار با ویژگی های مختلف وجود دارد. بنابراین، یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که دوربین های ضد انفجار خود دارای گواهینامه ATEX با مارک منطقه ۱ و منطقه ۲ هستند.

 

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | ۱۳۹۸-۴-۲۶ ۱۳:۱۰:۴۸ +۰۴:۳۰ تیر ۲۶ام, ۱۳۹۸|مقالات|