دوربین مداربسته مخفی و مرئی: در این مقاله دلایلی را بر اساس تجربه آوردیم که قدرت انتخاب شما را بین سیستم مخفی یا مرئی افزایش می دهد و اینکه بدانید کدام سیستم در چه شرایطی مناسب است. هر دو سیستم دارای مزایا و معایبی هستند. اطلاعات مفیدی را از این مقاله بدست خواهید آورد.

چه زمانی باید دوربین های IP مرئی را نصب کرد؟

چه زمانی باید دوربین های IP مخفی را نصب کرد؟

نصب هر دو دوربین امنیتی IP مخفی و قابل مشاهده برای خانه یا مشاغل

از کجا می توان دوربین های امنیتی IP مخفی و مرئی را تهیه کرد

نکات

 

دوربین مداربسته مخفی و مرئی

چه زمانی باید دوربین امنیتی IP مرئی را نصب کرد؟

به نظر می رسد که اگر احتمال دیدن بیشتر شود، جنایات کاهش می یابد. بعنوان یک عامل پیشگیری از جرم، دوربین قابل مشاهده در مقایسه با دوربین مخفی، می تواند مناسب تر باشد.

مزیت دیگر دوربین قابل مشاهده این است که فضای بیشتری را پوشش می دهد و علاوه بر آن کیفیت تصویر بالاتری برای شناسایی چهره ارائه می دهد.

 

چه زمانی باید دوربین های امنیتی IP مخفی را نصب کرد؟

مزایای دوربین های امنیتی IP قابل مشاهده، واضح است. با این حال دوربین های امنیتی پنهان به این دلیل که بدون اطلاع مجرمان، آنها را شناسایی می کند مناسب هستند.

مجرمان معمولاً با دیدن دوربین های قابل مشاهده، آنها را از بین می برند تا تصاویر آنها ضبط نشود و شواهدی از اعمال آنها موجود نباشد، بنابراین در این شرایط وجود یک دوربین مخفی لازم است.

وقتی در خانه مهمان دارید و مهمان شما متوجه شود که دوربین مداربسته تصاویر آنها را ضبط می کند ممکن است ناراحت شود در نتیجه داشتن دوربین مداربسته پنهان در این شرایط بهتر است.

دوربین های مداربسته عروسکی را که نوعی دوربین مخفی است و دارای انتقال صدا می باشد، می توان برای کنترل پرستاران کودکان یا سالمندان و اطمینان از انجام صحیح وظیفه آنها استفاده کرد.

 

نصب هر دو دوربین امنیتی IP مخفی و قابل مشاهده برای خانه یا مشاغل

بهترین گزینه این است که هم دوربین قابل دید و هم دوربین مخفی را نصب کنیم به گونه ای که دوربین قابل دید را در درب ورودی تا جایی که ممکن است بالا نصب کنیم که احتمال تخریب آن توسط جنایتکاران کمتر شود.

اگر به دوربین عروسکی برای کنترل پرستار کودک نیاز دارید می توانید دوربین را داخل اسباب بازی های کودک قرار دهید(مثلاً داخل عروسک کودک).

 

از کجا می توان دوربین های امنیتی IP مخفی و مرئی را تهیه کرد

دوربین های مداربسته در مدل های مختلفی از جمله دارای سیم کشی، بی سیم، دوربین های فضای باز، دوربین مخفی و با اندازه کوچک یا بزرگ و قیمت ارزان و گران وجود دارد. برای تحقیق در مورد مدل و برند دوربین مداربسته مناسب خود، می توانید از موتور جستجوی گوگل استفاده کنید.

اگر قصد تهیه دوربین های امنیتی پنهان و مرئی برای منزل، ماشین یا محل کار خود هستید، می توانید به فروشگاه های آنلاین دوربین های مداربسته مراجعه کنید.

 

نکات:

برای انتخاب دوربین های امنیتی پنهان یا قابل مشاهده، نکات مهمی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

به دنبال یک دوربین مداربسته با کیفیت عالی باشید.

اگر دوربین را برای نصب در فضای باز نیاز دارید، یک دوربین مداربسته با طراحی ضد آب انتخاب کنید.

ممکن است این سوال در ذهنتان باشد که آیا نصب دوربین امنیتی مخفی در منزل اجاره ای قانونی است؟ آیا نصب یک دوربین مخفی در خانه خود برای کنترل کودک، نوزاد یا غریبه قانونی است؟

در جواب باید گفت که قانون دوربین های مداربسته مخفی در کشورها متفاوت است.

به عنوان مثال در ایالات متحده استفاده از دوربین مخفی در خانه خود بدون رضایت شخص مقابل، قانونی است.

در ایالات متحده ضبط ویدیو (یا ضبط صوتی) با هدف سیاسی یا سایر اهداف مخرب، غیرقانونی است.

هیچ کشوری قوانینی حاکم بر کاربرد دوربین مخفی در محیط کار ندارد.

به طور خلاصه قبل از استفاده از دوربین مخفی، باید به بررسی قوانین آن در کشور خود بپردازید.

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | ۱۳۹۸-۱۱-۲۸ ۱۲:۰۰:۳۹ +۰۳:۳۰ بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۸|دوربین مداربسته مخفی و مرئی|