با داشتن دوربین های مداربسته نور افکن ، شما می توانید در طول شب از آرامش خاطر لذت ببرید حتی هنگامیکه در خانه شما هیچ گونه روشنایی وجود نداشته باشد.هنگامی که هر گونه رویداد مشکوک تشخیص داده شد ، چراغهای روشنایی دوربین های امنیتی نور فکن درخشان می شوند و مناطق تاریک را روشن می کنند و هیچ فرصتی برای متجاوزان برای مخفی کردن یا دستبرد در اموال شما باقی نمی گذارند.

دوربین مداربسته نور افکن

دوربین های نور افکن باتری دار :

آنها از باتری های قابل شارژ سریعتر تغذیه می شوند ، بنابراین می توانید دوربین ها را در نسیم و بدون هیچ گونه سیم برق تنظیم کنید. به طور معمول ، عمر باتری دوربین مداربسته نورافکن می تواند تا چند ماه ادامه یابد (به استفاده واقعی آن بستگی دارد).

اگر شما برق مداوم را ترجیح می دهید و نمی خواهید باتری را هر از گاهی تعویض کنید ، به دنبال دوربین های نورافکن خورشیدی باشید.

دوربین های فای نور افکن بی سیم:

آنها منبع تغذیه را از طریق آداپتورهای متصل به پریز برق دریافت می کنند و داده ها را از طریق سیگنال WiFi انتقال می دهند. برای اطمینان از انتقال پایدار تصویر و فیلم ، اطمینان حاصل کنید که دوربین های نور افکن بی سیم را در محدوده WiFi خود نصب کنید.

همچنین ممکن است سیم دوربین های نور افکن در فضای باز را به جعبه های برقی ضد آب وصل کنید. بنابراین ، هیچ سیمی در معرض دید وجود نخواهد داشت و در نتیجه خطر کاهش سیم برق توسط متجاوزان را کاهش می دهد. همچنین ، چنین دوربین های مداربسته بی سیم از نظر زیبایی شناسی نیز خوشایند به نظر می رسند.

چگونه یک دوربین مداربسته نور افکن کار می کند؟

همانطور که اشاره شد، یک دوربین نور افکن با نور لامپ با چراغ های داخلی ساخته شده است که از چراغ های LED با روشنایی چندگانه ، از ۳۰۰ لومن تا ۱۸۰۰ لومن ساخته شده است. با تنظیمات پیش فرض ، نور آن ها برای یک دوربین امنیتی در طول روز خاموش است. در شب ، هنگامی که سنسور حرکت آن توسط حرارت اشیاء در حال حرکت ربوده می شود ، یک دوربین نور افکن در فضای باز چراغ های خود را روشن می کند تا یک منطقه تاریک را روشن کند و رویدادها را ضبط کند.

برخی از دوربین های امنیتی نورافکن همچنین به شما امکان می دهند تنظیمات نورافکن را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید:

چراغ های حرکت را در بازه های زمانی مشخص روشن یا خاموش کنید ، چراغ های روشنایی را به صورت دستی یا با دستورات صوتی غیرفعال کنید ، یا ناحیه حرکت چراغ ها را گسترش یا کوچک کنید. همچنین بخاطر داشته باشید که ناحیه حرکتی چراغهای روشنایی برای ضبط ها متفاوت از منطقه است. بنابراین ، ممکن است در تنظیمات پیش فرض همان منطقه را تحت پوشش قرار ندهند و شما می توانید پوشش آنها را در تنظیمات نیز تغییر دهید.

مزایای دوربین مداربسته نورافکن

۱٫ دوربین های نور افکن، نور بیشتری به تصاویر و فیلم ها می دهند

هنگامی که شب می شود ، دوربین های امنیتی نور افکن از سایر دوربینهای امنیتی که از دید ضعیف در شب برخوردارند متمایزند آنها قادر هستند چراغهای حرکتی خود را روشن کرده و نور بیشتری را به تصاویر و فیلم ها معرفی کنند.
بنابراین ، با استفاده از دوربین های نظارت تصویری نورافکن ، می توانید تمام جزئیات را به وضوح در نور کم مشاهده کنید و هیچ فرصتی برای پنهان کردن متجاوزان در تاریکی باقی نگذارید.

 

۲٫  بازدید کنندگان ناخواسته از دوربین های امنیتی با چراغ های متحرک می ترسند

با تنظیمات پیش فرض ، چراغ های حرکتی برای دوربین های امنیتی هنگام فعال شدن سنسورهای حرکتی آنها فعال می شوند.

رویدادهایی که ممکن است باعث حرکت چراغهای نور افکن شوند عبارتند از:

• متجاوزانی مانند سارقین که سعی در ورود به خانه شما دارند

• همسایگانی که به اتومبیل های شما آسیب می رسانند

هنگامی که دوربین های نور افکن بر اثر حوادث شروع به حرکت می کنند ،این بازدید کنندگان ناخواسته ممکن است شوکه شده و متوجه شوند که در ثانیه بعدی تحت نظارت هستند و فرار می کنند.

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | ۱۳۹۸-۶-۲۸ ۱۲:۳۶:۱۷ +۰۴:۳۰ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۸|مقالات|