اگر قادر به تهیه سیستم امنیتی نیستید:ذکر راه حل برای شما . هر شخصی در زمان خرید، بودجه ای دارد و بر اساس آن برنامه ریزی کرده و خرید می کند اگر فکر می کنید هزینه دوربین امنیتی بالاست و قادر به تهیه آن نیستید ما در این مقاله به شما راهکاری می دهیم. راهکاری که هزینه کمتری دارد.

ممکن است گاهی به فکر فرو روید که آیا سرمایه گذاری در زمینه امنیتی، ارزش دارد یا خیر.

بسیاری از افرادی که قربانی سرقت شدند و اموال خود را از دست دادند از آن به بعد متوجه ضرورت امن کردن آن محل شدند. زیرا اگر هزینه ای برای سیستم امنیتی در نظر می گرفتند برایشان به صرفه تر بود.

چه کار باید کرد؟

آیا اگر قادر نیستید دوربین امنیتی واقعی بخرید، دوربین امنیتی جعلی تهیه کنید؟

ممکن است کسی این پیشنهاد را به شما بدهد که برای فریب سارقان و دور شدن آنها از محل، سیستم امنیتی جعلی را به جای سیستم واقعی استفاده کنید. در پاسخ باید گفت که این کار اصلاً مناسب نیست و پیشنهاد خوبی نیست زیرا برای سارقین زرنگ قابل شناسایی است و نمی تواند آنها را فریب دهد و در صورت سرقت، هیچ فیلم ضبط شده ای نخواهید داشت.

سیستم امنیتی جعلی

یکی از راه حل های صرفه جویی در هزینه این است که در زمان تخفیف، خرید کنید. بسیاری از فروشگاه ها گاهی اوقات قیمت را کاهش می دهند و می توان از آن موقعیت استفاده کرد. در این صورت مبلغ کمتری پرداخت می کنید و با نصب تابلوی هشدار و تهیه دوربین یا سیستم امنیتی با کیفیت بالا خیالتان آسوده خواهد بود.

تابلوی هشدار

راه حل بعدی که روشی بدون سیستم امنیتی است، این است که محل موردنظر را با رعایت نکات زیر امن کنید:

چراغ ردیاب حرکت نصب کنید

چند چراغ روشن بگذارید

درها و پنجره ها را چک کنید که حتماً قفل باشند

اشیا باارزش را از نظر دور نگه دارید

در صورت خروج از منزل، منزل را به همسایه بسپارید

درهای پارکینگ قفل باشد

استفاده از سگ نگهبان

این نکات در مواقع نبود دوربین و سیستم امنیتی، مفید می باشد.

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | ۱۳۹۸-۱۲-۲۹ ۱۲:۴۰:۲۵ +۰۳:۳۰ اسفند ۲۹ام, ۱۳۹۸|سرقت|