مانیتور کودک دوربین مداربسته عروسکی (بیبی کم) برای اطلاع از بی خطر و ایمن بودن آنها

به لطف تکنولوژی، دیگر نیاز نیست نگران این باشید که کودک شما داخل اتاق چکار می کند. قبل از اختراع دوربین مداربسته کودک، برای والدین بسیار نگران کننده بود که فرزندان خود را تنها بگذارند. با استفاده از این ابزار سودمند، اکنون می توانید به راحتی بوسیله تلفن هوشمند یا رایانه، کودک خود را کنترل کنید. کاری که شما باید انجام دهید، انتخاب مطمئن ترین برنامه مانیتور کودک با کارکردی عالیست تا لحظات باارزش را از دست ندهید.

 

قسمت اول: انواع مانیتور کودک

چندین راه برای اطمینان از سالم بودن کودک وجود دارد. شما می توانید سیستم هایی را انتخاب کنید که فقط حرکات، صداها و یا فیلم ها را ضبط کنند.

کنترل صداهایی که کودک شما ایجاد می کند، شاید مطمئن ترین و به صرفه ترین روش باشد.

نوزادان تازه متولد شده معمولاً شب ها هر 2 ساعت گریه می کنند تا والدین نسبت به تغییر پوشک آنها اقدام کند. احتمال زیادی وجود دارد که والدین صدای گریه آنها را نشنوند ولی سیستم های نظارت بر صدا به آنها اطمینان می دهد که در هر لحظه قادر به شنیدن آن هستند.

  1. مانیتور صدای کودک

هنگام انتخاب سیستم صوتی، کیفیت صدا مهمترین عاملیست که باید در نظر بگیرید. تمامی سیستم های نظارت باید از طریق صدا به والدین آلارم بدهند. بنابراین بهترین کیفیتی که مانیتور صدای کودک باید داشته باشد این است که صدای کودک را فیلتر کند و بصورت واضح و بلند پخش کند تا والدین را از خواب بیدار کند.

این مانیتورها برای استفاده، سازوکار ساده ای دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مکانیزم شنوایی را در اتاق نوزاد و دستگاه صوتی را در اتاق خود قرار دهید. فقط باید مطمئن باشید که هر دو سیستم روشن باشند.

مانیتور کودک

 

  1. مانیتور ویدئویی کودک

سیستم های نظارت تصویری یکی دیگر از راه های عالی برای مشاهده کودک خود در آیفون، آی پد، اندروید یا لپتاب است که با نصب برنامه نمایش ویدیویی رایگان آن بر روی موبایلتان، از خواب راحت او اطمینان پیدا می کنید.

در حالی که مانیتورهای صوتی کودک، هنگام گریه کودک به والدین آلارم می دهند یک مانیتور با دوربین، ویدیوی کودک را در زمان گریه به والدین ارائه می دهد.

دوربین عروسکی

کیفیت تصویر مهمترین پارامتر است

بنابراین در زمان خرید یک مانیتور کودک ویدئویی با دوربین، وضوح تصویر و کیفیت فیلم باید با دقت بررسی شود. علاوه بر کیفیت فیلم، کیفیت صدا نیز نقش مهمی در هشدار والدین برای دیدن ویدیو دارد.

 

نظرتان درمورد مانیتور کودک ویدیویی بی سیم چیست؟

طبق تحقیقاتی که از والدین انجام شد، آنها ترجیح می دهند مانیتور کودک ویدیویی با قابلیت WiFi را بدلیل نصب آسان (بدون سوراخ کردن) و یا وجود کابل های داخل منزل انتخاب کنند ولی مانیتورهای WiFi چون ممکن است توسط هکرها هک شوند می توانند بسیار خطرناک باشند و هکرها از راه دور زندگی شخصی افراد را جاسوسی می کنند.

بنابراین اگر از دستگاه های مانیتور بی سیم کودک استفاده می کنید، باید حتماً از ضد هک بودن آن مطمئن شوید.

سیستم نظارت تصویری کودک برای والدینی مناسب است که به کودکان خود آموزش می دهند چگونه در هر شرایطی بخوابند. نوزادان معمولاً شب هنگام از خواب بیدار شده و شروع به گریه می کنند زیرا کسی در اتاق وجود ندارد و نیاز دارند آرام شوند تا دوباره بخوابند. این یک راه حل عالی برای والدینی است که می خواهند مطمئن شوند که کودکشان خوب خوابیده است. مهم است که والدین بتوانند بررسی کنند و خیالشان راحت باشد که فرزندش در موقعیت خطرناکی نیست.

  1. مانیتور حرکتی کودک

اخیراً ردیاب حرکت کودک در بسیاری از کشورها مثل ایالات متحده، استرالیا، کانادا رایج شده و همانطور که از نام آن مشخص است، برای بررسی تنفس نوزادان کاربرد دارد.

آیا مانیتور کودک با سنسور حرکت ارزش استفاده دارد؟ یک مادر زمانی که در آشپزخانه است ممکن است نگران شود که آیا کودکش هنوز در حال تنفس است یا خیر. اگرچه احتمال آن کم است که کودک شما از تنفس خود دست بکشد، با این حال در صورت متوقف شدن حرکت کودک، هشدار دادن به والدین بسیار مهم است.

این مدل مانیتور یک پد سنسور دارد که در زیر تشک کودک قرار می گیرد. پدها بسیار حساس هستند و در صورت نداشتن حرکت کودک، به والدین آلارم می دهند و در تشخیص لرزش ها هوشمند هستند و لرزش های دیگر در اتاق، روی آنها تأثیر نمی گذارد.

 

مانیتور حرکتی برای کودک، از ابتلا به مرگ در خواب جلوگیری می کند؟

امروزه مانیتور حرکتی هنوز بحث برانگیز است. بر اساس فروش آنها، مانیتورهای حرکتی می توانند بهترین عامل محافظت در مقابل مرگ نوزاد در خواب باشند اما هیچ مطالعه علمی موجود نیست که تأیید کند این مانیتورها بر ابتلا به مرگ نوزاد در خواب اثر داشته باشد.

در سال 2013 ، CNN خبرهایی درمورد همایش مراقبت از کودک پس از دو مورد مرگ اعلام کرد که دوربین های عروسکی تا حدودی جان آنها را نجات داده، اما در این مورد نباید کاملاً به سیستم های نظارتی متکی بود.

قسمت دوم: در زمان انتخاب بهترین مانیتور کودک به موارد زیر توجه کنید

  1. نیازهای اساسی خود را در نظر بگیرید

لازم است مانیتوری انتخاب کنید که تمام نیازهای شما را پوشش دهد. اگر حس می کنید که نیازی به نوع تصویری آن نیست، می توانید از مانیتور صوتی استفاده کنید. اما اگر کودک شما هنوز آموزش ندیده که در هر شریطی بتواند آرام باشد، مانیتور ویدیویی توصیه می شود. در حال حاضر بسیاری از مانیتورهای کودک از راه دور کنترل می شوند، بنابراین لحظات باارزش فرزند خود را از طریق موبایل خود رؤیت کنید.

 

  1. قیمت را مقایسه کنید

هنگام انتخاب این دوربین به قیمت آن توجه کنید.

این دوربین ها که baby cam نیز نام دارند، دستگاه های ساده ای هستند و نباید قیمت بالایی داشته باشند.

  1. به موارد ضروری مانند باتری، WiFi و غیره دقت کنید

مواردی مانند عمر باتری، اتصال Wi-Fi و … چیزهای کوچک به نظر می رسند، اما وقتی متوجه شوید مانیتور کودک نیاز شما را رفع نمی کند ممکن است دلسرد شوید.

اما با داشتن این دوربین ها آرامش بیشتری در زمان خواب و همچنین محل کار خواهید داشت.

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | 2021-05-26T10:08:31+04:30 فوریه 3rd, 2020|دوربین مداربسته عروسکی|