دوربین مداربسته ۴G چیست؟

دوربین های مداربسته ۴G همچنین دوربین های امنیتی ۴G LTE  نامیده می شوند، دوربین های نظارتی بی سیم هستند که از شبکه ۴G LTE  برای نمایش زنده و ارسال هشدار های فوری استفاده می کنند.

همانطور که تعریف فوق نشان می دهد، دوربین های CCTV مبتنی برشبکه ۴G  نیاز به برنامه خدمات همراه جداگانه برای کار دارند. و مصرف داده های دوربین ها۴G IP ، بسته به تعداد دفعاتی که شما به صورت زنده تصاویر در حال دریاقت را مشاهده می کنید، دریافت آلارم تشخیص حرکت، و غیره متفاوت است.

اگر چه بازار دوربین های نظارتی  ۴Gدر حال حاضر به شما گزینه های کاملا محدودی را ارائه می دهد،اما برخی از مارک های معتبر که تقاضای زیاد و توان بالقوه زیادی را دیدند، دوربین های امنیتی ۳g / 4g  خود را برای به دست آوردن سهم بازار به بازار عرضه کردند.

 

چرا باید دوربین های مداربسته  ۴G را انتخاب کنید؟

دوربین های مداربسته ۴G نظارت بر مناطق دچار کمبود زیرساخت های اینترنت  را ممکن ساخته اند و در مناطقی که شبکه سراسری اینترنت موجود نیست مانند بیرون ازمنطقه شهری و بعضا روستاها این دوربین ها به علت شبکه سیار ۴G کارآمد هستند.

 

مزایای استفاده از دوربین های بی سیم ۴G

۱۰۰٪ بدون سیم

دوربین های امنیتی ۴G دارای باتری یا خورشیدی هستند ، شما را از کابل های مخرب آزاد می کنند و هزینه های اضافی را برای اجرای سیم کشی ندارند.

آسان برای نصب و جا به جایی

سیستم های دوربین مداربسته ۴G تنظیمات نصب بسیار آسانی دارند همچنین به علت بی سیم بودن و نبود سیم های زیاد و طولانی به راحتی میتوانید محل قرار گرفتن آن ها را تغییر دهید.

همه کاره

دوربین های مداربسته ۴G می توانند تقریبا در هر نقطه دور از دسترس کار کنند. و در صورت قطع برق، می توانند به صورت طبیعی عمل کنند.

 

مقرون به صرفه

همانطور که تامین کنندگان امنیتی هر روز بیشتر از قبل وارد میدان دوربین ۴G می شوند و برای سهام بازار رقابت می کنند، قیمت دوربین های مداربسته ۴G کاهش یافته است.

SUM UP :

دوربین های امنیتی ۴G مناسب ترین برای مکان های دور افتاده ای هستند که در آن اینترنت یا منبع انرژی موجود نیست مانند کابین های راه دور، انبارها، مزرعه ها، قایق ها، سدها، سایت های ساختمانی، سایت ساخت خانه جدید، آپارتمان های قدیمی، اردوگاه ها، انبارها و غیره

 

دوربین های مداربسته 4G

در بالا تصویری است که توسط یک کاربر از دوربین امنیتی بی سیم ۴G برند Reolink گرفته شده است که دوربین را برای انبار خود بدون هیچ سیم پیچ خورده یا سوراخ حفر کردن نصب کرده است.

چگونگی استفاده از دوربین های مدار بسته خورشیدی ۴G

برای این که بتوانید از این دوربین ها استفاده کنید باید یک سیم کارت داشته باشید. دوربین های مدار بسته ۴G دارای شکاف سیم کارت می باشند و شما می توانید به راحتی سیم کارت در آن قرار دهید. یکی از مواردی که حتما باید به آن دقت کنید نوع سیم کارت می باشد. بهتر است سیم کارتی را انتخاب کنید که دوربین مدار بسته آن را پشتیبانی کند.

مراحل زیر را برای دوربین های مدار بسته خود انجام دهید :

مرحله اول :

  • سیم کارتی را که هماهنگ با دوربین مدار بسته شما می باشد در شکاف دوربین مدار بسته خود قرار دهید.

مرحله دوم :

  • برای ذخیره فیلم ها و تصاویر بهتر است یک کارت SD به دوربین مدار بسته خود اضافه کنید.

مرحله سوم :

  • دانلود نرم افزار دوربین مدار بسته در تلفن همراه

مرحله چهارم :

  • شما باید UID دوربین مدار بسته خود را که منحصر به فرد می باشد به برنامه اضافه کنید.

دوربین های مداربسته 4G

مرحله پنجم :

  • این نکته را فراموش نکنید که دوربین های مدار بسته را باید در جایی قرار دهید که در معرض نور خورشید باشند.

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | ۱۳۹۷-۱۲-۷ ۱۱:۴۲:۲۱ +۰۳:۳۰ اسفند ۷ام, ۱۳۹۷|مقالات|