به طور خلاصه، تکنولوژی Starlight در دوربین های دوربین مدار بسته دوربین را قادر می سازد تا یک تصویر رنگی را در شرایط کم نور در اختیار شما قرار دهد. این به این معنی است که در اوایل شب هنگامی که خورشید شروع به تنظیم یک دوربین مدار بسته Starlight می کند، هنوز یک تصویر رنگی تولید می کند در حالی که دوربین های IR آن مادون قرمز را روشن کرده و تصاویری از دید در شب با نور سفید را تولید می کنند.

حتی با نور محیطی بسیار کم (مانند نور از ستارگان) هنوز دوربین کامپوزیت Starlight قادر به تولید یک تصویر رنگی کامل است، اما در عمل این دوربین ها هنگامی که تاریک می شوند، سوئیچ می کنند و از IR استفاده می کنند. به استثنای نور محیطی مانند یک چراغ خیابانی یا یک چراغ پاسیو، دوربین Starlight در نهایت یک تصویر خاکستری را تولید می کند.

لازم به ذکر است این تکنولوژی در دوربین مداربسته مختص به شرکت SONY  می باشد و سنسورهای تصویربرداری دوربین مداربسته سونی با ارائه عملکرد با حساسیت بالا برای فیلمبرداری در شب این نیاز را برآورده می کند.

* این طراحی بهینه در دوربین مداربسته علاوه بر ساختار روشنائی شب ،عملکرد حساسیت را از محدوده نور مرئی افزایش داده است که شامل محدوده نزدیک مادون قرمز در پشتیبانی از فیلمبرداری در شب می باشد.

پردازنده تصویر با نور پس زمینه starlight

برخلاف پردازنده های تصویر از نوع قدیمی ، در این نوع پردازشگرها ، تصویر از قسمت پشت دریافت می شود که هیچ مانعی در دیافراگم دوربین مداربسته وجود ندارد و نور مستقیما درفوتو دیود جمع می شود.

لازم به ذکر است که این نوع پردازنده ها نیاز به تکنولوژی با دیافراگم باز دارد که در حداقل نور، تصویر برداری کند.

low lux /0001

starlight

عملکرد پردازنده تصویر starlight

عملکرد حالت StarLight دوربین به این صورت است که به سنسور CCD این توانایی را می دهد که در شرایط نور بسیار کم محیطی (برای مثال سطح روشنایی ۰٫۰۰۳ لوکس) ، تصویری رنگی و واضح بگیرد .

تمامی سنسورهای CCD به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند با سرعت شاتر 06/1,05/1~ ۱/۲۰۰۰ ثانیه کار کنند و سطح روشنایی را به حداقل محدود کنند یا به اصطلاح حساسیت ۳ تا ۲ لوکس را با یک لنز F1.2 بر روی K0200 ایجاد کنند. DSP اختصاصی این دوربین ها می تواند سرعت شاتر CCD را به میزان ۸ ثانیه تا ۸۰ ثانیه کاهش دهد.

مزایای دوربین مداربسته starlight

با پیشرفت عالی در دید در شب ، می توان از دوربین های امنیتی starlight در موقعیت های گسترده مانند نظارت بر خانه ، بار ، هتل ، نظارت بر پارکینگ و غیره استفاده کرد.

حتی دوربین های استارلایت استاندارد استفاده از تحقیقات جغرافیایی نظامی و ملی را دارند. به عنوان مثال ، یکبار گزارش شده است که دوربین های استارلایت که در زیر آب مورد استفاده قرار می گیرند ، تابش نور خورشید را می گیرند.

و آنها برای دیدن دید در شب دور از خانه ، از جمله حیاط پشتی ، حیاط جلویی ، سالن جلسات ، خیابان ، فرودگاه ، بزرگراه ها و نظارت بر جاذبه های گردشگری از مزایای بیشتری در زمین های باز برخوردار خواهند شد.

برخی از شما ممکن است دوربین های starlight را به عنوان استفاده بیش از حد در امنیت منزل ، از آن استفاده کنید ، در حالی که قطعاً ارزش سرمایه گذاری را دارد و در صورت احساس ناامنی در طول شب برای سارقین های مکرر در منطقه خود ، ارزش آن را اثبات خواهید کرد – برخی از دوربین های مینی استارلایت بدون سیم نیز در دسترس هستند. تا  نظارت پنهانی تر انجام شود!

امیدواریم مطلب فوق قابل توجه شما همراهان گرامی مجموعه الکتروسایه قرار گرفته باشد برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مندشوید.

بوسیله | 2019-09-28T12:46:15+00:00 سپتامبر 28th, 2019|دسته‌بندی نشده|